• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie
Konieczność dostarczenia skierowania w ciągu 2 tygodni
Wtorek, 13 Styczeń 2015 13:19

Pacjent jest obowiązany dostarczyć świadczeniodawcy oryginał skierowania, nie później niż w terminie 14 dni roboczych od dnia dokonania wpisu na listę oczekujących, pod rygorem skreślenia z listy oczekujących. Do terminu dostarczenia świadczeniodawcy oryginału skierowania stosuje się przepisy art. 165 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. z 2014 r. poz. 101, z późn. zm.).

Więcej…
 
Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy
Wtorek, 27 Styczeń 2015 09:04

Trwa Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy (24 - 30 stycznia 2015). W trosce o zdrowie wszystkich kobiet Zespół Promocji Zdrowia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika apeluje: Tylko regularne badania cytologiczne mogą uchronić przed tą groźną chorobą.

Więcej…
 
Zakończenie zapisów na szczepienia przeciwko meningokokom
Wtorek, 27 Styczeń 2015 08:36

Informujemy, że w związku z wyczerpaniem dostępnych ilości szczepionek przeciwko meningokokom, Szpital Dziecięcy św. Ludwika zakończył zapisy na bezpłatne szczepienia organizowane w ramach  Programu Profilaktyki Zakażeń Meningokokowych dla dzieci w wieku 12-24 miesiące, zamieszkałych w Gminie Miejskiej Kraków, finansowanego przez Urząd Miasta Krakowa.

Więcej…
 
Komunikat w sprawie szczepionki Bexsero
Środa, 21 Styczeń 2015 13:20

Komunikat Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Otwartego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w sprawie szczepionek Bexsero.

Więcej…
 
Kolejna edycja programu „Rehabilitacja z uśmiechem”
Piątek, 23 Styczeń 2015 13:38

„Rehabilitacja z uśmiechem” to program realizowany od dwóch lat przez Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy św. Ludwika oraz Park Wodny w Krakowie. Wraz z rozpoczęciem nowego roku ruszyła kolejna edycja projektu. Mali pacjenci ze Szpitala św. Ludwika w dalszym ciągu mogą szybciej wracać do zdrowia korzystając z hali basenowej Parku Wodnego.

Więcej…
 
Dzień Kubusia Puchatka w Szpitalu św. Ludwika
Wtorek, 20 Styczeń 2015 21:20

Cały wtorek (20.01) w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika należał do Kubusia Puchatka. Historie o sympatycznym misiu z wyraźną słabością do miodu wypełniły małym pacjentom trudny czas hospitalizacji. Dzieci poznały dwójkę sympatycznych pszczelarzy, dowiedziały się jak powstaje miód, dlaczego królowa jest królową, co to znaczy, że pszczoły tańczą a także mogły zrobić własną świeczkę. Partnerem wydarzenia był Sądecki Bartnik.

Więcej…
 
Trwają zapisy na bezpłatne szczepienia
Czwartek, 08 Styczeń 2015 17:07

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szczepień dla dzieci w ramach realizowanych programów zdrowotnych. Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Urzędu Miasta Krakowa.

Więcej…
 
Zakończenie zapisów na szczepienia przeciwko pneumokokom
Poniedziałek, 19 Styczeń 2015 08:44

Informujemy, że w związku z wyczerpaniem dostępnych ilości szczepionek przeciwko pneumokokom Szpital Dziecięcy św. Ludwika zakończył zapisy na bezpłatne szczepienia realizowane w ramach Programu Profilaktyki Zakażeń Pneumokokowych dla dzieci w wieku 0-3 lat, zamieszkałych w Gminie Miejskiej Kraków, finansowanego przez Urząd Miasta Krakowa.

Więcej…
 
Aktualny harmonogram pracy lekarzy POZ
Środa, 07 Styczeń 2015 09:30

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem pracy lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala Dziecięcego św. Ludwika. Przypominamy również o możliwości kontynuacji leczenia w ramach naszych poradni specjalistycznych oraz korzystania z oferty laboratorium szpitalnego.

Więcej…
 
Finał WOŚP razem ze Szpitalem św. Ludwika
Niedziela, 11 Styczeń 2015 20:07

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Cieszymy się, że Szpital Dziecięcy Św. Ludwika mógł być częścią tego wydarzenia i propagować zdrowy styl życia wśród klientów Centrum Handlowego Bonarka. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i skorzystali z darmowych pomiarów ciśnienia krwi i poziomu glukozy.

Więcej…
 Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś14
Wczoraj665
Wizyt w tygodniu3534
Wizyt w miesiącu18107
Łącznie wizyt324176