• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie
Centrum Szczepień nieczynne w sierpniu

URZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 01.08.2014 - 31.08.2014 CENTRUM SZCZEPIEŃ BĘDZIE NIECZYNNE.

 
Podziękowania dla Fundacji Orange
Czwartek, 24 Lipiec 2014 18:21

Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie składa gorące podziękowania dla Fundacji Orange, która obdarowała podopiecznych naszego szpitala wspaniałą Edukacyjną Wyspą.

Więcej…
 
Światowy Dzień Psa
Środa, 23 Lipiec 2014 20:09

Szpital Dziecięcy św. Ludwika od trzech lat prowadzi regularne zajęcia z udziałem psa terapeutycznego. Te darzone ogromną sympatią uczestników zajęcia są przeznaczone dla dzieci hospitalizowanych w Oddziale Rehabilitacji oraz w Oddziale Psychiatrii.

Więcej…
 
Bezpieczne i zdrowe wakacje - program lipiec 2014
Piątek, 04 Lipiec 2014 19:46

Serdecznie zapraszamy Pacjentów WSSDZ im. św. Ludwika do udziału w zajęciach odbywających się w ramach Programu Promocji Zdrowia „Bezpieczne i zdrowe wakacje”.

Więcej…
 
Biegunka podróżnych – rady gastroenterologa
Pod tym pojęciem rozumiemy biegunkę występującą u osób podróżujących do krajów o odmiennych warunkach klimatycznych i epidemicznych. Schorzenie to jest bardzo częste, występuje u 60% dzieci poniżej drugiego roku życia.
Więcej…
 
Terminale płatnicze
Wtorek, 01 Lipiec 2014 18:38

Dyrekcja Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie uprzejmie informuje, że od czerwca 2014 r. za badania odpłatne oraz za szczepionki zapłacić będzie można również kartą płatniczą lub kredytową w jednym z 4 terminali płatniczych, które znajdują się na terenie Szpitala.

Więcej…
 
Badania dla sportowców
Wtorek, 10 Czerwiec 2014 16:48

W związku z nadchodzącym sezonem letnim Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie przypomina, że wszyscy zawodnicy trenujący w szkółkach i klubach mają obowiązek przed przystąpieniem do zajęć sportowych, przedstawić wydane przez lekarza zaświadczenie o braku przeciwskazań do treningów lub zajęć sportowych.

Więcej…
 
Zapraszamy do POZ

Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do korzystania z usług Podstawowej Opieki  Zdrowotnej.

Więcej…
 
Rehabilitacja z uśmiechem!
Środa, 02 Lipiec 2014 00:00

Z myślą o małych pacjentach Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie razem z Parkiem Wodnym w Krakowie postanowił poszerzyć program Rehabilitacja z uśmiechem.

Więcej…
 
Programy Zdrowotne i Profilaktyczne

BEZPŁATNE PROGRAMY ZDROWOTNE

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szczepień dla dzieci w ramach realizowanych programów zdrowotnych, finansowanych z budżetu Miasta Krakowa oraz Rad Dzielnicy II i XV.

Więcej…
 Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś208
Wczoraj184
Wizyt w tygodniu208
Wizyt w miesiącu9281
Łącznie wizyt240427