• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie
Centrum Szczepień nieczynne w sierpniu

URZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 01.08.2014 - 31.08.2014 CENTRUM SZCZEPIEŃ BĘDZIE NIECZYNNE.

 
Program Promocji Zdrowia Bezpieczne i zdrowe wakacje - zakończony sukcesem!
Czwartek, 07 Sierpień 2014 10:16

Program Promocji Zdrowia „Bezpieczne i zdrowe wakacje” realizowany od maja do lipca br. przez Szpital św. Ludwika wspólnie z Zespołem Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie zakończył się sukcesem: w sumie zrealizowano 51 imprez z prawie tysiącem uczestników. W programie wzięli udział pacjenci w wieku od 3 do 18 lat hospitalizowani w oddziałach szpitalnych.

Więcej…
 
Badania dla sportowców
Wtorek, 10 Czerwiec 2014 16:48

sportowcy

W związku z nadchodzącym sezonem letnim Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie przypomina, że wszyscy zawodnicy trenujący w szkółkach i klubach mają obowiązek przed przystąpieniem do zajęć sportowych, przedstawić wydane przez lekarza zaświadczenie o braku przeciwskazań do treningów lub zajęć sportowych.

Więcej…
 
Dni walki z próchnicą
Niedziela, 03 Sierpień 2014 20:32

Dni 9 i 16 lipca były obchodzone w szpitalu św. Ludwika jako „Dni walki z próchnicą". Działania prowadzone w tym czasie miały przede wszystkim charakter edukacyjny.

Więcej…
 
W poczekalni o zdrowiu
Wtorek, 29 Lipiec 2014 15:01

W ramach realizacji Edukacyjnego Programu Promocji Zdrowia pt „Bezpieczne i zdrowe wakacje", w poczekalni do poradni specjalistycznych naszego szpitala odbył się cykl zajęć pt. „W poczekalni o zdrowiu".

Więcej…
 
Światowy Dzień Psa
Środa, 23 Lipiec 2014 20:09

Szpital Dziecięcy św. Ludwika od trzech lat prowadzi regularne zajęcia z udziałem psa terapeutycznego. Te darzone ogromną sympatią uczestników zajęcia są przeznaczone dla dzieci hospitalizowanych w Oddziale Rehabilitacji oraz w Oddziale Psychiatrii.

Więcej…
 
Biegunka podróżnych – rady gastroenterologa
Pod tym pojęciem rozumiemy biegunkę występującą u osób podróżujących do krajów o odmiennych warunkach klimatycznych i epidemicznych. Schorzenie to jest bardzo częste, występuje u 60% dzieci poniżej drugiego roku życia.
Więcej…
 
Podziękowania dla Fundacji Orange
Czwartek, 24 Lipiec 2014 18:21

Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie składa gorące podziękowania dla Fundacji Orange, która obdarowała podopiecznych naszego szpitala wspaniałą Edukacyjną Wyspą.

Więcej…
 
Bezpieczne i zdrowe wakacje - program lipiec 2014
Piątek, 04 Lipiec 2014 19:46

Serdecznie zapraszamy Pacjentów WSSDZ im. św. Ludwika do udziału w zajęciach odbywających się w ramach Programu Promocji Zdrowia „Bezpieczne i zdrowe wakacje”.

Więcej…
 
Zapraszamy do POZ

Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do korzystania z usług Podstawowej Opieki  Zdrowotnej.

Więcej…
 Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś206
Wczoraj378
Wizyt w tygodniu1719
Wizyt w miesiącu6058
Łącznie wizyt247925