Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Bezpłatne ćwiczenia na basenie. Zagłosuj w budżecie obywatelskim!

Trwa głosowanie w III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 5 października mieszkańcy powiatów: krakowskiego (bez Miasta Krakowa), wielickiego, miechowskiego, proszowickiego mogą głosować na zadanie ze Szpitala Dziecięcego św. Ludwika w Radziszowie:

Bezpłatne ćwiczenia na basenie - profilaktyka schorzeń kończyn dolnych i kręgosłupa dla dzieci oraz dorosłych

KOD KOM09

KLIKNIJ, BY ZAGŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego, trzeba mieć ukończone 16 lat. Każdy może oddać TYLKO 1 głos.

Wypełnienie formularza i wybranie odpowiedniego kodu zadania zajmie tylko kilka chwil!

Głosowanie potrwa do 5 października.  Wyniki zostaną ogłoszone do 30 listopada.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikogo nie trzeba przekonywać, że pływanie to jedna z najzdrowszych form ruchu w każdym wieku. Odciąża kręgosłup, angażuje wszystkie grupy mięśni, poprawia krążenie, odpręża i relaksuje. To także, a raczej przede wszystkim, forma profilaktyki w przypadku różnego rodzaju  schorzeń. W związku z tym powstał projekt, który wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców powiatu krakowskiego, miechowskiego, wielickiego i proszowickiego dając im możliwość skorzystania z bezpłatnych ćwiczeń na basenie Szpitala Dziecięcego św. Ludwika w Radziszowie.

Zajęcia dedykowane będą zarówno najmłodszym (grupy samodzielne i z opiekunem) jak i dorosłym, którzy zmagają się z wadami postawy, przewlekłymi schorzeniami kończyn dolnych oraz kręgosłupa. Nie trzeba być pacjentem szpitala, aby móc skorzystać z oferty.

Ćwiczenia będą prowadzić doświadczeni fizjoterapeuci posiadając również uprawnienia ratownika wodnego i instruktora pływania, pracujący na co dzień w WSSDz św. Ludwika w Radziszowie.

Dzięki Waszemu wsparciu możliwy będzie także zakup nowego asortymentu basenowego, który pozwoli w komfortowych warunkach uczestniczyć w zajęciach najmłodszym i najstarszym, m.in. płetw treningowych, pasów wypornościowych, rękawków, aqua hantli, makaronów, czy zabawek do nauki nurkowania. Spodziewamy się ok. 11 tysięcy wejść na basen w zaplanowanym okresie realizacji projektu.