Lekarz - Oddział Kliniczny Psychiatrii Dziecięcej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, poszukuje kandydata na stanowisko: lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży lub psychiatrii na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowy cywilnoprawnej.

Wymagania: specjalizacja w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży lub psychiatrii, aktualne prawo wykonywania zawodu, podstawowa znajomość obsługi komputera w tym programów: Excel, Word, OpenOffice.

Oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Warunki zatrudnienia do negocjacji.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail kadry@dziecicyszpital.pl do dnia 31.05.2022 roku, po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do CV prosimy dołączyć podpisany załącznik „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydatów do pracy” dostępny na stronie internetowej www.dzieciecyszpital.pl - oferty pracy