Lekarz w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dziecięcej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie poszukuje kandydata na stanowisko: lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży lub psychiatrii na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowy cywilnoprawnej.

Wymagania:

• specjalizacja w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży lub psychiatrii,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera w tym programów: Excel, Word, OpenOffice.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail kadry@dzieciecyszpital.pl do dnia 26.11.2021 roku. Po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do CV prosimy dołączyć podpisany załącznik:

„Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydatów do pracy”

dostępny na stronie internetowej www.dzieciecyszpital.pl - oferty pracy