Punkt wymazowy SARS-CoV-2 dla dzieci

W naszym szpitalu działa punkt wymazowy SARS-CoV-2 dla dzieci. Przyjmujemy pacjentów wyłącznie ze skierowaniem od lekarza POZ.

Punkt wymazowy jest czynny przez 7 dni w tygodniu od 7:30 do 9:30.

2. Telefon informacyjny do Punktu Wymazowego - 726 866 006 - czynny w godzinach pracy punktu.

3. W czasie oczekiwania na badanie, proszę pamiętać o zachowaniu dystansu i zakładaniu masek ochronnych oraz o dezynfekcji rąk przed wejściem do gabinetu zabiegowego.

4. Informację na temat wyniku wymazu, pacjent uzyska u lekarza POZ zlecającego badanie lub na stronie www.pacjent.gov.pl