Specjalista ds. obsługi umów na świadczenia zdrowotne

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, poszukuje kandydata na stanowisko:

specjalisty ds. obsługi umów na świadczenia zdrowotne

Wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia w służbie zdrowia,

• Wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia, zarządzanie),

• Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel),

• Samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywane działania,

• Dobra organizacja pracy,

Mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie obsługi umów na świadczenia zdrowotne.

Oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail kadry@dziecicyszpital.pl do dnia 21.12.2021 roku, po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do CV prosimy dołączyć podpisany załącznik „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydatów do pracy” dostępny na stronie internetowej www.dzieciecyszpital.pl - oferty pracy.