Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Zatrudnimy pielęgniarkę

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, poszukuje kandydatki na stanowisko: pielęgniarki, na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy: Oddział Pulmonologii – praca zmianowa w systemie 12 godz.

Wymagania: wykształcenie - min. licencjat pielęgniarstwa, aktualne prawo wykonywania zawodu, podstawowa znajomość obsługi komputera. Niezbędne doświadczenie w pracy w pokoju zabiegowym. Przydatne kursy: EKG, spirometria, kurs szczepień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV (bez zdjęcia) oraz kserokopię dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres:

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie ul. Strzelecka 2, 31-503 Kraków z dopiskiem „ oferta pracy na stanowisko pielęgniarki”.
lub elektronicznie na adres:  kadry@dzieciecyszpital.pl

Kontakt: Dział Kadr 12/61-98-658, Z-ca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa: 12/61-98-627

Termin składania ofert: do 31.03.2019, po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami.