Zatrudnimy pracownika Działu Dokumentacji i Statystyki Medycznej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie zatrudni pracownika Działu Dokumentacji i Statystyki Medycznej

Wymagania:
wykształcenie wyższe preferowane informatyczne/ekonomiczne/prawo/zdrowie publiczne, umiejętność poprawnego redagowania pism, umiejętność analitycznego myślenia, praktyczna znajomość zagadnień związanych z obsługą programu MS Office (w szczególności Excel). Mile widziane doświadczenie związane ze służbą zdrowia.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:
przygotowanie danych rozliczeniowych do NFZ, poprawa błędów - weryfikacji kodowania pacjentów, przesłanie listy oczekujących do NFZ, obsługa Portalu Potencjału.

Prosimy o kierowanie CV do dnia 22.02.2019 na adres statystyka@dzieciecyszpital.pl.  W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 12 619-86-73. Osoba do kontaktu Sylwia Szeląg.