Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Alergologia dla dzieci i dorosłych: usługi płatne

 
Rejestracja telefoniczna:
tel. 722 331 000

Poniedziałek-piątek, w godz. 8:00-15:00

Rejestracja osobista:

Szpital Dziecięcy św. Ludwika, ul. Strzelecka 2 (Pawilon Jakubowskiego, I piętro, wejście od dziedzińca)

Poniedziałek-piątek, w godz. 8:00-15:00

Rejestracja mailowa:

uslugikomercyjne@dzieciecyszpital.pl

Dodatkowy kontakt:

marketing@dzieciecyszpital.pl 

W Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika w Krakowie istnieje możliwość skorzystania z odpłatnych świadczeń alergologa, których udziela prof. Ewa Czarnobilska.

Prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska jest wieloletnim kierownikiem Centrum Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Katedry Toksykologii i Chorób Środowiskowych oraz Zakładu Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.  

Jest specjalistą alergologiem, a także Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie alergologii. Jest autorem lub współautorem ok. 150 publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych, kilkudziesięciu rozdziałów w podręcznikach, a także uczestnikiem wielu stażów naukowych w kraju i za granicą oraz laureatem licznych nagród za działalność naukową, kliniczną i społeczną. 

Prof. Czarnobilska należy Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI), a także jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. 

 

Cennik:

Konsultacja pierwszorazowa - 350 zł

Konsultacja kolejna - 300 zł 

Wizyta receptowa 100 zł

Zaświadczenie alergia - 150 zł

Kwalifikacja do odczulania - 200 zł

Konsultacja rodzinna (dziecko+rodzic) - 450 zł 

Testy alergologiczne [cennik]

Istnieje możliwość skorzystania z telekonsultacji