Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Alergologia dla dzieci i dorosłych: usługi płatne

Cennik:

Konsultacja pierwszorazowa - 350 zł

Konsultacja kolejna - 300 zł 

Wizyta receptowa 100 zł

Zaświadczenie alergia - 150 zł

Odczulanie - 200 zł

Testy stomatologiczne - 350 zł

Family test (dziecko+rodzice) - 450 zł

Rejestracja telefoniczna:

tel. 722 331 000

Poniedziałek-piątek, w godz. 8:00-15:00

Rejestracja mailowa:

rejestracja.online@dzieciecyszpital.pl 

Rejestracja osobista:

Szpital Dziecięcy św. Ludwika, ul. Strzelecka 2

(Pawilon Jakubowskiego, wejście od podwórza)

Poniedziałek-piątek, w godz. 8:00-15:00

W Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika w Krakowie istnieje możliwość skorzystania z odpłatnych świadczeń alergologa, których udziela prof. Ewa Czarnobilska.

Prof. UJ, dr hab. med. Ewa Czarnobilska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i wieloletnim kierownikiem Centrum Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Katedry Toksykologii i Chorób Środowiskowych oraz Zakładu Alergologii Klinicznej i Środowiskowej CMUJ. 

Jest specjalistą alergologiem, a także Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie alergologii. Jest autorem lub współautorem ok. 150 publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych, kilkudziesięciu rozdziałów w podręcznikach, a także uczestnikiem wielu stażów naukowych w kraju i za granicą oraz laureatem licznych nagród za działalność naukową, kliniczną i społeczną. 

Prof. Czarnobilska należy Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI), a także jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.