Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Poradnie specjalistyczne

Rejestracja telefoniczna
pn - pt w godz. 8
:00 - 17:00
tel. 12 619 86 15, 12 619 86 53

Rejestracja telefoniczna do Poradni Zdrowia Psychicznego
pn - pt w godz. 8.00 - 15.00 

tel. 12 619 86 93

E-rejestracja 24 godz. 7 dni w tygodniu

Oświadczenie wymagane przy rejestracji dziecka można pobrać tutaj

Lokalizacja:
Pawilon Jakubowskiego (nowy budynek szpitala), ul. Strzelecka 2a

-------------------------------
 
PACJENTOM ZGŁASZAJĄCYM SIĘ DO PORADNI SPECJALISTYCZNYCH MOŻE TOWARZYSZYĆ TYLKO JEDEN RODZIC/OPIEKUN
 
-------------------------------
 

Szanowni Państwo Rodzicie/Opiekunowie Pacjentów Poradni Specjalistycznych

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia, ograniczamy świadczenia w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Prosimy o korzystanie z możliwości telekonsultacji.

 

Proszę również przeglądać na naszej stronie komunikaty dotyczące poszczególnych poradni, które ze względu na specyfikę danej poradni mogą zawierać informacje  uszczegółowione.

 

Wszyscy nasi pacjenci mają możliwość otrzymania e-recepty więc w tych przypadkach wystarczy kontakt w ramach telekonsultacji.

 

Apelujemy o zakładanie Innternetowego Konta Pacjenta, co umożliwi natychmiastowe uzyskanie kodu wystawionej online recepty.

 
-------------------------------

Ważne! Nie udzielamy świadczeń zdrowotnych pacjentom niepełnoletnim, zgłaszającym się bez opieki rodzica/opiekuna prawnego. W przypadku, gdy opiekę nad niepełnoletrnim pacjentem sprawuje osoba dorosła inna niż rodzic/opiekun prawny, osoba ta winna posiadać upoważnienie. 

Druk upoważnienia można pobrać TUTAJ 

Wszystkie poradnie specjalistyczne ściśle ze sobą współpracują, co w przypadku dzieci wymagających leczenia wielospecjalistycznego zapewnia komfort diagnostyczny i terapeutyczny, obniża poziom stresu chorego dziecka, oszczędza czas rodziców.