Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Poradnie specjalistyczne

Rejestracja telefoniczna
pn - pt w godz. 8
:00 - 15:00
tel. 12 619 86 15, 12 619 86 53

Rejestracja telefoniczna do Poradni Zdrowia Psychicznego
pn - pt w godz. 8.00 - 15.00 

tel. 12 619 86 93, 
502 862 630

E-rejestracja 24 godz. 7 dni w tygodniu

Oświadczenie wymagane przy rejestracji dziecka można pobrać tutaj

Lokalizacja:
Pawilon Jakubowskiego (nowy budynek szpitala), ul. Strzelecka 2a

-------------------------------
 
PACJENTOM ZGŁASZAJĄCYM SIĘ DO PORADNI SPECJALISTYCZNYCH MOŻE TOWARZYSZYĆ TYLKO JEDEN RODZIC/OPIEKUN
 
-------------------------------
 

Szanowni Państwo Rodzicie/Opiekunowie Pacjentów Poradni Specjalistycznych

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia, ograniczamy świadczenia w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Prosimy o korzystanie z możliwości telekonsultacji.

 

Proszę również przeglądać na naszej stronie komunikaty dotyczące poszczególnych poradni, które ze względu na specyfikę danej poradni mogą zawierać informacje  uszczegółowione.

 

Wszyscy nasi pacjenci mają możliwość otrzymania e-recepty więc w tych przypadkach wystarczy kontakt w ramach telekonsultacji.

 

Apelujemy o zakładanie Innternetowego Konta Pacjenta, co umożliwi natychmiastowe uzyskanie kodu wystawionej online recepty.

 
-------------------------------

Ważne! 

Na wizytę lekarską, do gabinetu zabiegowego czy pracowni diagnostycznej, pacjent niepełnoletni winien zgłaszać się WYŁĄCZNIE POD OPIEKĄ RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO.

Nie udzielamy świadczeń zdrowotnych pacjentom zgłaszającym się do nas pod opieką innych osób, w tym członków rodziny czy znajomych.

Wszystkie poradnie specjalistyczne ściśle ze sobą współpracują, co w przypadku dzieci wymagających leczenia wielospecjalistycznego zapewnia komfort diagnostyczny i terapeutyczny, obniża poziom stresu chorego dziecka, oszczędza czas rodziców.