Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Poradnie specjalistyczne

Rejestracja telefoniczna
pn - pt w godz. 8
:00 - 17:00
tel. 12 619 86 15

Rejestracja telefoniczna do Poradni Zdrowia Psychicznego
pn - pt w godz. 8.00 - 15.00 

tel. 12 619 86 93

E-rejestracja 24 godz. 7 dni w tygodniu

Oświadczenie wymagane przy rejestracji dziecka można pobrać tutaj

Lokalizacja:
Pawilon Jakubowskiego (nowy budynek szpitala), ul. Strzelecka 2a

-------------------------------
 
PACJENTOM ZGŁASZAJĄCYM SIĘ DO PORADNI SPECJALISTYCZNYCH MOŻE TOWARZYSZYĆ TYLKO JEDEN RODZIC/OPIEKUN
 
-------------------------------
 

Szanowni Państwo Rodzicie/Opiekunowie Pacjentów Poradni Specjalistycznych

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia, ograniczamy świadczenia w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Prosimy o korzystanie z możliwości telekonsultacji

 

Pacjenci skierowani w trybie pilnym, oczekujący na wizytę pierwszorazową, proszeni są o kontakt telefoniczny z lekarzem poradni, który zdecyduje o trybie przyjęcia. Lekarze poradni są dostępni w godzinach wcześniej wyznaczonych na wizytę.

 

Proszę również przeglądać na naszej stronie komunikaty dotyczące poszczególnych poradni, które ze względu na specyfikę danej poradni mogą zawierać informacje  uszczegółowione.

 

Wszyscy nasi pacjenci mają możliwość otrzymania e-recepty więc w tych przypadkach wystarczy kontakt w ramach telekonsultacji.

 

Apelujemy o zakładanie Innternetowego Konta Pacjenta, co umożliwi natychmiastowe uzyskanie kodu wystawionej online recepty.

 
-------------------------------

Ważne! Nie udzielamy świadczeń zdrowotnych pacjentom niepełnoletnim, zgłaszającym się bez opieki rodzica/opiekuna prawnego. W przypadku, gdy opiekę nad niepełnoletrnim pacjentem sprawuje osoba dorosła inna niż rodzic/opiekun prawny, osoba ta winna posiadać upoważnienie. 

Druk upoważnienia można pobrać TUTAJ 

Wszystkie poradnie specjalistyczne ściśle ze sobą współpracują, co w przypadku dzieci wymagających leczenia wielospecjalistycznego zapewnia komfort diagnostyczny i terapeutyczny, obniża poziom stresu chorego dziecka, oszczędza czas rodziców.