Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Bezpłatne maski antysmogowe dla pacjentów szpitala

Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie uczestniczy w kampanii Urzędu Miasta Krakowa „Bądźmy razem w walce o czyste powietrze dla Krakowa”.  W związku z tym pacjenci poradni pulmonologicznej, mukowiscydozy, alergologicznej, POZ oraz oddziału pulmonologicznego otrzymają w czasie wizyty/ wypisu bezpłatną maskę antysmogową.

WAŻNE - warunkiem otrzymania jednej z nich jest bycie pacjentem poradni pulmonologicznej/ mukowiscydozy/ alergologicznej/ POZ/ oddziału pulmonologicznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie oraz wizyta w szpitalu w czasie trwania kampanii (akcja potrwa do momentu wyczerpania ilości masek, liczba masek jest ograniczona).

Rodzic lub opiekun odbierający maskę dla leczonego dziecka zobowiązany jest do złożenia podpisu na liście potwierdzającej jej wydanie.

Inicjatorem akcji jest Urząd Miasta Krakowa.