Gramy razem z WOŚP w Krakowie ♥

To już nasza "ludwikowa" tradycja, aby wspierać kolejne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nie było inaczej. Zaprosiliśmy naszych pacjentów i ich rodziny do stanowiska z bezpłatnymi pomiarami ciśnienia tętniczego krwi i glukozy w Pawilonie Jakubowskiego. Czerwone serduszka, kolorowe balony, dużo serdeczności i wsparcia - tak można opisać akcję.

Przypominamy, że Orkiestra zbiera w tym roku pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.