Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

JUŻ JEST! Podręcznik nt. FASD dla PPP

Szanowni Państwo,

w imieniu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie,
pragniemy z radością poinformować, że publikacja FASD - Podręcznik dla pracowników oświaty jest już dostępna do pobrania w wersji elektronicznej.

Podręcznik powstał w ramach zadania dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, realizowanego na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Jego celem jest zapewnienie Państwu niezbędnej wiedzy i narzędzi do skutecznego rozpoznawania i pracy z osobami dotkniętymi tym zaburzeniem. Podręcznik uwzględnia najnowsze dane naukowe i praktyczne wskazówki dotyczące diagnozy i interwencji, aby pomóc profesjonalistom w zapewnieniu optymalnej opieki i wsparcia dla osób z FASD.

Materiał dostępny jest do pobrania po kliknięciu w poniższy odnośnik (chmurkę).

Znajdą go Państwo także na stronie www.kcpu.gov.pl oraz www.ciazabezalkoholu.pl

 

Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, realizowane na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.