Modernizacja energetyczna wojewódzkich budynków użyteczności publicznej

Nazwa Projektu: Modernizacja energetyczna wojewódzkich budynków użyteczności publicznej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie w partnerstwie z Województwem Małopolskim (Lider projektu) rozpoczyna realizację projektu pn. Modernizacja energetyczna wojewódzkich budynków użyteczności publicznej”

Cel i planowane efekty: inwestycja obejmuje wykonanie robót budowlanych mających na celu zwiększenie efektywności energetycznej oraz obniżenie emisji CO2 w budynku Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie zlokalizowanym przy ul. Podlesie 173 w Radziszowie.

Projekt współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 4 Oś Priorytetowa – Regionalna Polityka Energetyczna, Działanie 4.3 – Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Poddziałanie 4.3.3 – Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej – inwestycje regionalne.