Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 2

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie realizuje projekt pn. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 2" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 9 Oś Priorytetowa Region Spójny Społecznie, Działanie 9.2 Usługi Społeczne i Zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1, Usługi Społeczne i Zdrowotne w Regionie.

Głównym celem projektu jest rozwój usług zdrowotnych w zakresie zwalczania epidemii COVID-19 na terenie województwa małopolskiego.

W ramach projektu zostanie zakupiony:

- Aparat RTG

- Bramki dezynfekcyjne

Z efektów projektu skorzystają przede wszystkim mieszkańcy województwa małopolskiego i osoby przebywające tymczasowo na jego terenie, a także personel medyczny.

Wartość całego projektu: 1 160 000,00 zł

Wartość dofinansowania: 1 060 000,00 zł (Europejski Fundusz Społeczny)

Wkład własny szpitala: 100 000,00 zł