Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Przekaż nam 1% podatku

Już od ponad 140. lat Szpital Dziecięcy św. Ludwika kieruje się dewizą „Walczymy o życie, zdrowie i uśmiech dziecka”. Realizacja tej misji nie byłaby możliwa, gdyby nie Państwa dotychczasowa  hojność i zaangażowanie w rozwój naszego szpitala. Dlatego raz jeszcze zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie poprzez przekazanie 1% na rzecz przyszpitalnej Fundacji Zdrowie Dziecka lub Stowarzyszenia Rodziców oraz Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "Daj nadzieję".

Przekaż.png

Dzięki środkom pochodzącym z 1% przyszpitalne organizacje mogą systematycznie zaopatrywać szpital w nowoczesny sprzęt i w ten sposób poprawiać warunki, w jakich leczeni są mali pacjenci. 

Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)”

Fundacja Zdrowie Dziecka 
KRS: 0000256178

Możecie też Państwo skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczeń on-line PITAX lub z usługi e-PIT

lub

Stowarzyszenie Rodziców oraz Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "Daj nadzieję" 
KRS 0000364205