Rodzicu - odbierz karnet do Parku Wodnego!

Podczas przebywania w wodzie dzieci cieszą się swobodą ruchów, wzmacniają mięśnie. Woda sprzyja też stymulowaniu mechanizmów obronnych organizmu, dzięki czemu powrót do zdrowia jest szybszy i przyjemniejszy. Basen to prawdziwa przyjemność dla wszystkich dzieci. W związku z tym Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika razem z Parkiem Wodnym w Krakowie zaprasza rodziców/ opiekunów dzieci leczonych w naszym szpitalu (ambulatoryjnie oraz w formie hospitalizacji) do odbioru kuponów rabatowych do Parku Wodnego w Krakowie w rejestracji szpitala w Krakowie i w Radziszowie.

Kupon uprawnia dzieci do 12 roku życia do promocyjnego wejścia na teren Parku Wodnego na 2 godziny w cenie 8 zł lub bez limitu czasu za 14 zł.

Zdrowie, zabawa i ruch to podstawowe filary dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Szczególnie ważne są one dla dzieci borykających z różnymi chorobami, którym mogą pomóc w odzyskaniu zdrowia i radości. Woda znakomicie odpręża, redukuje nadmierne napięcie mięśniowe, dostarcza przyjemności, uczucia swobody i lekkości dzięki właściwościom fizycznym jakie posiada.