Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Konferencja psychiatryczna 28-29 lutego 2020

Szanowni Państwo, 

Mamy zaszczyt zaprosić na I Konferencję Szkoleniową Oddziału Psychiatrii Dzieci Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie pt. „Nieporozumienie wokół dziecka - Co mówią nam dzisiejsze dzieci i nastolatki?”

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną różne aspekty pracy psychoterapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, niektóre z aktualnie dostępnych metod psychoterapii w tej grupie pacjentów, dylematy, wyzwania i możliwości, jakie napotykają psychoterapeuci. 

Wydarzenie adresowane jest do psychoterapeutów, psychologów, lekarzy psychiatrów, pedagogów, oraz innych osób, które w swojej pracy zajmują się udzielaniem pomocy dzieciom i nastolatkom, a także studentów wspomnianych dziedzin. 

Prelegentami będą psychoterapeuci, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą zarówno w ramach instytucji, jak i w praktyce prywatnej.

Gościem honorowym konferencji będzie dr Philippe Lacadée z Francji, specjalista w zakresie psychoanalizy dzieci i młodzieży, którego książka pt. Nieporozumienie wokół dziecka. Co mówią nam dzisiejsze dzieci i nastolatki? stała się inspiracją dla tego spotkania.

Organizator wydarzenia zastrzega sobie prawo do zmiany wysokości opłaty konferencyjnej w trakcie trwania rejestracji. Informujemy, iż w razie rezygnacji z udziału, uiszczona opłata konferencyjna nie podlega zwrotowi, obejmuje ona bowiem koszty organizacji wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Komitet Organizacyjny:

Przewodniczący: Stanisław Stępniewski, Dyrektor Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie 

Wiceprzewodnicząca: Kamila Wesołowska, Kierownik Oddziału Psychiatrii Dzieci w Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie

Sekretarz: Tomasaz Kafel

Członkowie: Małgorzata Gorzula, Maja Raczyńska-Scigaj, Marcin Czarnobilski, Halina Worwa-Szul