Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Skorzystaj z teleporady

📲 ZAPISY NA TELEKONSULTACJE POD NUMERAMI: 12 619 86 53 lub 12 619 86 15

 

Szanowni Państwo Rodzicie/Opiekunowie Pacjentów Poradni Specjalistycznych

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia, ograniczamy świadczenia w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Prosimy o korzystanie z możliwości telekonsultacji pacjentów:

 

  • Poradni Specjalistycznych oraz POZ. Informacje otrzymacie Państwo drogą SMS, w przypadku zaakceptowania tej formy konsultacji prosimy o zwrotny SMS z podaniem imienia i nazwiska oraz nr Pesel. Specjalista z Państwa Poradni skontaktuje się telefonicznie w dniu wyznaczonej wizyty w czasie przeznaczonym na konsultację. Proszę wziąć pod uwagę ewentualne przesunięcie czasowe ze względu na specyfikę pracy poradni.
  • Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Telefon odbierze lekarz i udzieli porady. Konsultacje są udzielane w godzinach pracy lekarzy Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej:

    - W dni powszednie w godz. 18:00 – 8:00 
    - W dni ustawowo wolne od pracy w godz. 8:00 – 8:00
    - Lekarz pediatra, tel. 12 619 8685
    - Lekarz internista, tel. 12 619 8661