Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Wyróżnienie dla Szpitala św. Ludwika w Plebiscycie Liderzy Ochrony Zdrowia

Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie otrzymał za wdrażanie terapii niekonwencjonalnych jako nowatorskich metod wspomagania rehabilitacji i terapii Pacjentów wyróżnienie w Plebiscycie Liderzy Ochrony Zdrowia 2012 r.

Za główny cel podjętych działań przyjęto optymalizację procesu leczenia dzieci hospitalizowanych długoterminowo w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie z użyciem:

  • hortiterapii, 
  • kinezyterapii wirtualnej 
  • i dogoterapii.

W tym roku już po raz 7., Kapituła Konkursu wybrała osobowości ochrony zdrowia oraz placówki, których osiągnięcia i zaangażowanie zasługują na podziw, uznanie a tym samym - nagrodę Lidera. Ich pasja i zaangażowanie inspirują, dzięki nim pacjenci otoczeni są najlepszą opieką oraz mogą leczyć się w nowoczesnych szpitalach i przychodniach, korzystać z innowacyjnych technologii medycznych.