Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Zapraszamy do rejestrowania się na konferencję "Kontrowersje i Postępy w Reumatologii"

Konferencja Kontrowersje i Postępy w Reumatologii to zapowiedź znakomitego spotkania grona reumatologów z kolegami innych specjalności. Jest to forum  dyskusji i wymiany poglądów  a jednocześnie platforma znakomitej współpracy interdyscyplinarnej. Spotkanie z chirurgami, dermatologami, endokrynologami, gastrologami, hematologami, internistami, kardiologami, neurologami, okulistami, ortopedami, pediatrami, rehabilitantami, lekarzami rodzinnymi, zakaźnikami to prawdziwe święto polskiej reumatologii.

Pomysłodawcą i głównym  organizatorem konferencji jest Prof. Marek Brzosko, Krajowy Konsultant w dziedzinie reumatologii i Prezes  Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, nasza konferencja jest wynikiem bliskiej współpracy i zaangażowania oddziałów wojewódzkich Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego: łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Konferencja odbywa się pod patronatem Zarządu Głównego PTR.

 
Konferencja odbędzie się 23-25 maja w Hotelu Holiday Inn w Krakowie. Szczegóły dot. konferencji i rejestracji uczestników znajdują się na stronie:
https://www.termedia.pl/Konferencja-Kontrowersje-i-Postepy-w-Reumatologii-Intro,989,6309.html

 

Zapraszamy na wydarzenie w imieniu dr hab. n. med. Zbigniewa Żubera, prof. nadzw., kierownika Katedry Pediatrii Krakowskiej Akademii  Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Oddziału Klinicznego Dzieci Starszych z pododdziałami Neurologii i Reumatologii w naszym szpitalu, znajdującego się w kierownictwie naukowym i organizacyjnym spotkania.

Opinia uczestniczki ubiegłorocznej Konferencji:

Z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyłam w konferencji „Kontrowersje i Postępy w Reumatologii”, zorganizowanej w Krakowie w 2018. Program naukowy tej konferencji zaprojektowany został z wyjątkową dbałością o dobór tematów ważnych, ciekawych, często kontrowersyjnych. Najnowsze doniesienia naukowe przedstawiane były przez wysokiej klasy Ekspertów w wielu dziedzinach, co czyniło konferencję jeszcze bardziej atrakcyjną, o czym świadczy niespotykanie wysoka frekwencja uczestników od pierwszego do ostatniego wykładu. Ze względu na złożoność przedstawianych zagadnień i nie do końca zbieżne, a czasem nawet sprzeczne opinie Ekspertów, nie zawsze podczas obrad udało się usłyszeć jednoznaczne zalecenia. To wskazywało na wiele ważnych aspektów związanych z chorobami reumatycznymi i zachęcało do dalszych dyskusji po zakończonych sesjach. Dodatkowo bardzo przyjazna lokalizacja imprezy sprzyjała swobodnemu poruszaniu się po pięknej okolicy i integracji środowiskowej.