Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

O nas

Administracja

Główna Księgowa

mgr Sabina Sowa

tel: 12 619 86 57, kom. 728 421 995
email: sabina.sowa@mcrd.pl, dfk@dzieciecyszpital.pl

Dział Finansowo - Księgowy

tel: 12 619 86 82 , 12 619 86 04

Pełnomocnik ds. Jakości w Krakowie, Pielęgniarka Epidemiologiczna

mgr Renata Rutkiewicz

tel: 12 619 86 22
email: pielepi@dzieciecyszpital.pl

Zastępca Pełnomocnika ds. Fizjoterapii w Radziszowie

mgr Magdalena Gawlikowska-Konik

tel: 12 275 17 51 wew. 180
email: magdalena.gawlikowska@mcrd.pl

Przełożona Pielęgniarek Koordynator ds. Jakości w Radziszowie

mgr piel. Alicja Frajkowska

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 282 tel. kom.: 728 421 996
email: alicja.frajkowska@mcrd.pl

Kierownik Działu Fizjoterapii w Radziszowie

dr Barbara Salabura

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 250
email: barbara.salabura@mcrd.pl

Kierownik Działu Kadr i Płac

mgr Anna Świętoń

tel: 12 619 86 58
email: kadry@dzieciecyszpital.pl

Dział Kadr i Płac

Kontakt z Działem Kadr i Płac możliwy od poniedziałku do piątku z wyłączeniem środy

tel: 12 619 86 58
email: kadry@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Rozliczeń i Statystyki Medycznej w Krakowie

mgr Sylwia Szeląg

tel: 12 619 86 73
email: statystyka@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Umów i Zamówień Publicznych

mgr Marta Płatek

tel: 12 619 86 68
email: zp@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Administracji i Logistyki

Grzegorz Gros

tel: 12 619 86 65, 12 619 86 02
email: ggros@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Technicznego

Jakub Grzybowski

tel: 12 619 86 24
email: jakub.grzybowski@dzieciecyszpital.pl

Koordynator Działu Technicznego, Starszy Inspektor

Adam Gdula

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 284
email: technika@mcrd.pl

Kierownik Działu Farmacji

mgr Magdalena Kościuszko

tel: 12 619 86 36

Główny Specjalista ds. Sieci Informatycznej w Dziale Informatyki

mgr inż. Tadeusz Zamęta

tel: 12 619 86 76
email: informatyka@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Promocji i Marketingu

mgr Katarzyna Gawron

tel: 12 285 07 44 wew. 777, 776
email: kgawron@dzieciecyszpital.pl

Koordynator Działu Żywienia w Krakowie

Elżbieta Micuła

tel: 12 619 86 66
email: emicula@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Żywienia w Radziszowie

Renata Łabojko

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 120
email: renata.labojko@mcrd.pl

Starszy Inspektor ds. BHP w Krakowie

Tomasz Domagała

tel: 12 285 07 44 wew. 724, 725, 778
email: tdomagal@dzieciecyszpital.pl

Koordynator Działu Higieny Szpitalnej w Krakowie, Starszy Inspektor ds. PPOŻ

Agnieszka Żylska

tel: 12 285 07 44 wew. 724, 725, 778
email: azylska@dzieciecyszpital.pl

Koordynator Działu Higieny/ Inspektor BHP w Radziszowie

Maria Ciuchcińska

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 205
email: maria.ciuchcinska@mcrd.pl

Radca Prawny

mgr Maria Szewczyk

tel: 12 619 86 56
email: radca@dzieciecyszpital.pl

Inspektor Ochrony Danych / Specjalista ds. Administracyjnych

mgr Anna Baliga - Nowak

tel: 12 275 17 51 wew. 284 / 12 285 07 44 w. 2
email: anna.baliga@mcrd.pl