O nas

Administracja

Pielęgniarka Epidemiologiczna Pełnomocnik ds. Jakości w Krakowie

mgr Renata Rutkiewicz

tel: 12 619 86 27
email: pielepi@dzieciecyszpital.pl

Przełożona Pielęgniarek Koordynator ds. Jakości w Radziszowie

mgr piel. Alicja Frajkowska

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 282 tel. kom.: 728 421 996
email: alicja.frajkowska@mcrd.pl

Główny Księgowy

mgr Bogdan Kaleta

tel: 12 619 86 04
email: dfk@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Modernizacji i Rozwoju

mgr inż. Agnieszka Trzcińska

tel: 12 619 86 39
email: mir@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Kadr i Płac

mgr Anna Świętoń

tel: 12 619 86 58
email: kadry@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Dokumentacji i Statystyki Medycznej w Krakowie

mgr Sylwia Szeląg

tel: 12 619 86 73
email: statystyka@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Planowania i Rozliczeń Świadczeń Medycznych w Radziszowie

mgr Anna Paciorek

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 170 Tel. kom.: 728 421 987
email: e-mail: anna.paciorek@mcrd.pl

Kierownik Działu Umów i Zamówień Publicznych

mgr Marta Płatek

tel: 12 619 86 68
email: zp@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Administracyjno -Technicznego

Witold Krupowski

tel: 12 619 86 02
email: DAT@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Technicznego w Radziszowie

Adam Gdula

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 284
email: technika@mcrd.pl

Kierownik Działu Administracyjno - Gospodarczego w Radziszowie

Wojciech Martyka

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 180
email: wojciech.martyka@mcrd.pl

Kierownik Działu Farmacji

mg Jadwiga Trygar

tel: 12 619 86 36

Główny Specjalista ds. Sieci Informatycznej w Dziale Informatyki

mgr inż. Tadeusz Zamęta

tel: 12 619 86 76
email: informatyka@dzieciecyszpital.pl

Dział Promocji i Marketingu w Krakowie

mgr Katarzyna Gawron

tel: 12 285 07 44 w. 1
email: kgawron@dzieciecyszpital.pl

Dział Marketingu w Radziszowie

Sławomir Góralik

tel: 12 275 17 51 wew. 205
email: slawomir.goralik@mcrd.pl

Kierownik Działu Fizjoterapii w Radziszowie

dr Barbara Salabura

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 250
email: barbara.salabura@mcrd.pl

Koordynator Działu Żywienia w Krakowie

Elżbieta Micuła

tel: 12 619 86 66
email: emicula@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Żywienia w Radziszowie

Renata Łabojko

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 120
email: renata.labojko@mcrd.pl

Starszy Inspektor ds. BHP w Krakowie

Tomasz Domagała

tel: 12 285 07 44 w. 2
email: tdomagal@dzieciecyszpital.pl

Koordynator Działu Higieny Szpitalnej w Krakowie, Starszy Inspektor ds. PPOŻ

Agnieszka Żylska

tel: 12 285 07 44 w. 2
email: azylska@dzieciecyszpital.pl

Kierownik Działu Higieny - Inspektor BHP w Radziszowie

Maria Ciuchcińska

tel: 12 275 17 51, 52, 54, 55 - wew. 205
email: maria.ciuchcinska@mcrd.pl

Radca Prawny

mgr Maria Szewczyk

tel: 12 619 86 56
email: radca@dzieciecyszpital.pl

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

mgr Anna Baliga - Nowak

tel: 12 275 17 51 wew. 110 / 12 285 07 44 w. 2
email: anna.baliga@mcrd.pl

Inspektor ds. Obronnych i Rezerw – Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

płk. Zbigniew Bartosz

tel: 12 619 86 97
email: zbartosz@dzieciecyszpital.pl