Jeździsz rowerem do szpitala? Zdobądź nagrody!

Nasz Szpital dołączył do kampanii pod hasłem „Rowerem do pracy – czyli dom, rower, praca… i tak w kółko”. Akcja jest skierowana do naszych pracowników i współpracowników. Na najaktywniejszych rowerzystów czekają nagrody!

Chcemy zachęcić Państwa do jak najczęstszych dojazdów na rowerze do i z pracy, a w szczególności do rezygnacji z samochodów na rzecz ekologicznych jednośladów. Promocja transportu rowerowego wśród mieszkańców to nie tylko działanie na rzecz poprawy jakości życia w mieście, zmniejszenia zatłoczenia ulic i walki ze zmianami klimatu, ale także zachęcanie do zdrowego stylu życia i sprawności fizycznej – informuje organizator kampanii - Wydział Gospodarki Komunalnej i Klimatu UMK.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kampanii – w tym zasadami nagradzania uczestników.

Zgłoszenia do udziału w kampanii przyjmowane są drogą mailową pod adresem: marketing@dzieciecyszpital.pl

Koordynatorem wewnętrznym kampanii jest Dział Promocji i Marketingu WSSDz im. św. Ludwika w Krakowie.

📣 Uwaga! Na ten moment zbieramy zgłoszenia. Zainteresowane osoby wkrótce poinformujemy o sposobie przekazywania nam danych o przejazdach rowerowych (wg zasad raportowania opisanych w regulaminie). Zbiorowy raport będziemy przekazywać do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Klimatu UMK - czyli do organizatora kampanii, który następnie będzie wydawał nam nagrody dla uczestników.

Regulamin Kampanii „Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca…i tak w kółko”