Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Poradnie

Gabinet Diagnostyczno - Zabiegowy

Gabinet Diagnostyczno - Zabiegowy

Pielęgniarka koordynująca
mgr piel. Lucyna Kisielewska 
specjalista pielęgniarstwa pediatrycznego

Pobranie krwi i innych materiałów do badań diagnostycznych: wtorek i piątek od 7.00 do 8.00 

w celu ustalenia terminu realizacji badania prosimy o kontakt: 

Kontakt: 

12 275 17 51 wew. 211
lucyna.kisielewska@mcrd.pl

Lokalizacja:

Budynek Izby Przyjęć i Poradni Specjalistycznych
Gabinet Diagnostyczno - Zabiegowy nr B -113  

1. Pobieramy materiał do badań na podstawie skierowania wystawionego w systemie AMMS przez lekarzy przyjmujących w Poradniach WSSDz im. św. Ludwika w Krakowie.

2. Oferujemy także badania  płatne. Cennik i dodatkowe informacji na stronie: https://www.dzieciecyszpital.pl/pl/krakow/laboratorium

Badania wykonywane są w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym oraz Medycznym Laboratorium Mikrobiologicznym  Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie.

Wysoko wykwalifikowany, doświadczony w pracy z małymi pacjentami personel medyczny zapewnia, że stres związany z badaniem będzie zmniejszony do minimum.

Ważne! 

Do gabinetu zabiegowego pacjent niepełnoletni winien zgłaszać się WYŁĄCZNIE POD OPIEKĄ RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO.

Nie udzielamy świadczeń zdrowotnych pacjentom zgłaszającym się do nas pod opieką innych osób, w tym członków rodziny czy znajomych. NIE UWZGLĘDNIAMY UPOWAŻNIEŃ.