Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Dla pacjenta

Basen

Pływanie to jedna z najzdrowszych form ruchu. Odciąża kręgosłup, angażuje wszystkie grupy mięśni, poprawia krążenie, odpręża i relaksuje, stanowi doskonały sposób na odchudzanie. Regularne pływanie hartuje organizm.

Informujemy, że ćwiczenia na basenie w Małopolskim Centrum Rehabilitacji w Radziszowie,  prowadzone są dla pacjentów Szpitala oraz dla osób z zewnątrz, poprzez wykwalifikowaną kadrę  fizjoterapeutów i ratowników, którzy rehabilitują w środowisku wodnym, w niewielkich grupach i udzielają lekcji pływania dzieciom i dorosłym. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego personelu.

 

Oferta komercyjna ⤵

Zapraszamy na naukę oraz doskonalenie pływania

na basenie znajdującym się w szpitalu w Radziszowie, ul. Podlesie 173.

Treningi pływania odbywają się w grupach maksymalnie sześcioosobowych na różnych poziomach zaawansowania, dla dzieci oraz dorosłych.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz w czwartki od 15:00 do 20:00 i trwają całą godzinę zegarową, czyli 60 minut.

Oferujemy: świetną lokalizację , duży parking przy basenie, naukę oraz świetną zabawę pod okiem doświadczonego trenera, przystępną cenę, kameralne grupy, brak klientów indywidualnych, co oznacza dużo wolnego miejsca.

 

Wszelkie informacje na temat zajęć są udzielane w recepcji Szpitala od pn. do pt. w godz. 8-19
oraz telefonicznie pod nr 728 421 982 

 

 /w razie nieodebrania telefonu, prosimy o wysłanie na powyższy numer sms o treści „Basen Radziszów”– oddzwonimy!/

Możliwość skorzystania z basenu w ramach Punktu Komercyjnego w Radziszowie >> CENNIK