Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Dla Pacjenta

Basen

Pływanie to jedna z najzdrowszych form ruchu. Odciąża kręgosłup, angażuje wszystkie grupy mięśni, poprawia krążenie, odpręża i relaksuje, stanowi doskonały sposób na odchudzanie. Regularne pływanie hartuje organizm.

Informujemy, że ćwiczenia na basenie w Małopolskim Centrum Rehabilitacji w Radziszowie,  prowadzone są dla pacjentów Szpitala oraz dla osób z zewnątrz, porzez wykwalifikowaną kadrę  fizjoterapeutów i ratowników, którzy rehabilitują w środowisku wodnym, w niewielkich grupach i udzielają lekcji pływania dzieciom i dorosłym. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego personelu.

 

Oferta komercyjna ⤵

Zapraszamy na naukę oraz doskonalenie pływania

na basenie znajdującym się w szpitalu w Radziszowie, ul. Podlesie 173.

Treningi pływania odbywają się w grupach maksymalnie sześcioosobowych na różnych poziomach zaawansowania, dla dzieci oraz dorosłych.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz w czwartki od 15:00 do 20:00 i trwają całą godzinę zegarową, czyli 60 minut.

Oferujemy: świetną lokalizację , duży parking przy basenie, naukę oraz świetną zabawę pod okiem doświadczonego trenera, przystępną cenę, kameralne grupy, brak klientów indywidualnych, co oznacza dużo wolnego miejsca.

 

Wszelkie zapisy,  informacje i zgłoszenia wyłącznie pod numerem telefonu:

728 421 983 (pn-pt, 8-14)

 /w razie nieodebrania telefonu, prosimy o wysłanie na powyższy numer sms o treści „Basen Radziszów”– oddzwonimy!/

Możliwość skorzystania z basenu w ramach Punktu Komercyjnego w Radziszowie >> CENNIK