Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Dla pacjenta

Basen

Pływanie to jedna z najzdrowszych form ruchu. Odciąża kręgosłup, angażuje wszystkie grupy mięśni, poprawia krążenie, odpręża i relaksuje, stanowi doskonały sposób na odchudzanie. Regularne pływanie hartuje organizm.

Zajęcia na basenie w Małopolskim Centrum Rehabilitacji w Radziszowie prowadzone są zarówno dla pacjentów Szpitala, jak i osób z zewnątrz. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę  fizjoterapeutów i ratowników, którzy rehabilitują w środowisku wodnym, a także udzielają lekcji pływania dzieciom i dorosłym.

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego personelu!

 

Oferta komercyjna ⤵

Zapraszamy na naukę oraz doskonalenie pływania

na basenie znajdującym się w szpitalu w Radziszowie, ul. Podlesie 173.

 

Treningi pływania odbywają się w kameralnych grupach (maksymalnie 6 osób), na różnych poziomach zaawansowania - dla dzieci oraz dorosłych.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku od 15:00 do 20:00 i trwają godzinę zegarową (60 minut).

Oferujemy: świetną lokalizację, duży parking przy basenie, naukę i zabawę pod okiem doświadczonego trenera, przystępną cenę!, kameralne grupy, a także brak klientów indywidualnych, co oznacza dużo wolnego miejsca. 

Informacje na temat zajęć są udzielane w recepcji Szpitala od pn. do pt. w godz. 8-19
oraz telefonicznie pod nr 728 421 982 

 

 /w razie nieodebrania telefonu, prosimy o wysłanie na powyższy numer sms o treści „Basen Radziszów”– oddzwonimy!/

Możliwość skorzystania z basenu w ramach Punktu Komercyjnego w Radziszowie >> CENNIK